Vrnitev na začetek foruma

Kdaj igramo eTurnir prek Interneta?
napisal Slavko April 9, 2020, 4:41 am
Odpiram razpravo, kdaj igramo eturnir prek Interneta? Kateri dan v tednu, morebiti 2x na teden?
napisal marko1981 April 9, 2020, 4:39 pm
Super bi bilo 2 x na teden. Ponedeljek in sreda (četrtek) mogoče?
napisal ursa April 9, 2020, 9:41 pm
vikend NE
napisal sapo April 9, 2020, 10:20 pm
Glede na to, da imamo večinoma dovolj časa, je lahko tudi večkrat na teden, 2x pa minimalno. Zanima me tudi do kdaj se je potrebno prijaviti oz. zakaj je predhodna prijava sploh potrebna? Se to ne bi dalo narediti tako, da se enostavno prijaviš npr. vsaj 15 min pred pričetkom?
napisal DaniloS April 9, 2020, 10:25 pm
Enkrat na teden v tri in enkrat v štiri je vsaj meni dovolj, da ne preraste v neko obvezo. Se pa brez problema tudi prilagodim, saj imamo vsak svoje razloge... V torkih in nedeljah smo imeli ligo, zato sta mi ta dneva blizu. Bolj pomembno se mi zdi, da ohranimo začetek ob devetih, ker imamo z daljšanjem dneva čedalje več ostalih aktivnosti , na koncu katerih prav paše eno "vrčt"
napisal Slavko April 9, 2020, 11:26 pm
Re: Sapo
Najprej ponovim, kar že piše na strani eturnirja: če ste že na seznamu prijavljenih, se ne prijavljajte ponovno. Zakaj se je potrebno prijaviti na eturnir? Dokler igramo kot sedaj (kar tako brezveze), je prijava res nepotrebna. Vendar sem razmislil malo za naprej ... Namreč, če bomo v prihodnje igrali malo bolj zares in se bo igralce razvrstilo v skupine (podobno kot so lige) iz razloga, ker strežnik ne bo zmogel istočasno upravljati s 100 igralci ali več, bi bil kaos, če bi se npr. k skupini 40 igralcev, ki bi imeli resno tekmo, priključilo še 20 ali 30 drugih, ki bi tako rekoč uničili tekmo.
napisal onix April 11, 2020, 3:22 am
V času corona omejitev in netekmovanja, bi bilo dobrodošlo večkrat na teden. Predlog: 2x v 3 in 1x v 4, nedelja (v 4) in torek, četrtek (v 3), ura 21.00. Slavko, čestitam za brezhibno delovanje programa.
napisal Slavko April 11, 2020, 11:58 pm
Hvala za podane predloge glede 'korona' eturnirja.
Glede na to, da ima večina zdaj več časa, sem se odločil za bolj intenzivno eturnirsko tekmovanje prek Interneta. Več o tem, kako bo izgledala 'korona' liga, si oglejte na strani za eTurnir: https://www.tarok.net/eturnir.php. Startamo v torek, 14.apr.2020. Prijavite se!
napisal vigy April 18, 2020, 2:28 pm
Kje se in ali se še lahko prijavim v eTurnir prek interneta ?
napisal vigy April 18, 2020, 2:35 pm
Ali se je treba na Corona turnir-ligo prijaviti vsakič podebej ali je dosti enkrat.
napisal Slavko August 9, 2020, 10:15 pm
Na eTurnir se lahko prijavite pred začetkom lige (samo enkrat) in sicer na strani eTurnir.
Izpolni prazna polja in napiši repliko:
Ime:
Odgovor:
Verifikacijska koda: