Vrnitev na začetek foruma

v minus na rating listi
napisal umek January 3, 2020, 6:46 pm
Sedaj igral igro v 3plus1 imel indeks 1270 me je vrglo vn in se nisem mogel vkjucit nazaj,ker se je zgodilo v 15 igri indeks pa je padel na 1144 pa sem bil gladko 1 .to ni ok Moralo bi biti kot prej da igras vsaj 10 ali 12 iger lp
napisal Slavko January 4, 2020, 12:58 am
Predčasni odhodi iz igre se kaznujejo s precejšnjo izgubo rating točk. Če pridejo sosedje na obisk, jim povejte naj se vsedejo na prag, da dokončate špil :). Lahko kdor koli igra 10 ali 12 iger, rajting pa bo pokazal kakšen igralec je.
napisal umek January 4, 2020, 2:55 am
Lp še enkrat pa SREȌNO 2020.Da grem od začetka vse ste lepo napisal novo točkovanje je odlično in vsa čast za trud.V mojem primeru pa ni blo sosedov ampak izguba povezave in sočasno 140pik raitinga zaradi ene igre ki je nismmm zapustil prostovoljno ampak zaradi izgube signala 140 tock zaradi izgube povezave(nism se mogel vrniti bila 15 igra) -SOSEDOV NI BILO res pa je da nism pomemben član zaenkrat ampak važno da govorim resnico ki jo ve tudi prisoten član Ivave hvala in lp
napisal Slavko January 4, 2020, 3:41 am
No, to s sosedi sem se na splošno pošalil, ker se lahko zgodi vsakemu. Vsi igrate po enakih pogojih, ki sem jih napisal v navodilih, niti nimam narejene procedure za posamezen popravek.
Sem pa malo razmislil in zmanjšal odbitek točk za predčasni odhod iz igre za cca 40% (tudi to velja na splošno in za vse od sedaj naprej).
napisal umek January 4, 2020, 4:56 am
Hvala za tako ažurne odgovore in uslišane prošnje ker meni je važno isto kot vam naj bodo najbolši dejansko na vrhu in s to novo posodobitvijo ste naredili korak v pravo smer, vendar pa če te vrže iz povezave ne moreš narediti(res pa je da obstajajo padalci ki hodijo v igro in iz nje ampak to že jaz kot novinec vem kdo so) ničesar.upam da bodo na koncu na vrhu najboljši , ne pa nekdo ki igra500 tekem na mesec.Ste na dobri poti in hvala za neverjtno ažurnost lp UMEK


napisal pagremo January 12, 2020, 1:23 am
Pozdravljeni.
Pozdravljam posodobitev z raitingom...Mene v letu 2020 skoraj vsaki dan vrže iz igre (na pc mi pokaže ni povezave z netom... Po ponovnem zagonu je vse ok. To ne velja za vse ostale dejavnosti, ki jih imam na pc. Berem, da imajo tudi nekatei ostali podobne težave. So kakšne težave s programom tarok.net? Hvala.
napisal umek January 12, 2020, 6:59 am
LP imam popolnoma iste tezave kot pagremo.Pri ostalih zadevah nimam tezav razen tega da mene mece v zadnjih igrah in se ne morem vkljucit nazaj in stem izgubljam mnogo tock (za zmago dobim 10 pik izpad zgubim 40)smisel?
napisal Slavko January 13, 2020, 1:14 am
Predvidevam, da je za težave v zvezi s prekinitvijo internetne povezava kriva nestabilna internetna poveza (običajno preslab wifi). Na voljo sta dve rešitvi: 1. nabavite si kvalitetnejši router, 2. računalnik priklopite žično.
napisal umek January 13, 2020, 4:33 am
Lp glede nato da nisem dobil odgovora pišem ponovno.SLIKA IZGINE VSE ZMRZNE IN NA MESTU SLIKE NAPIŠE ( ERROR-106 WHEN LOADING URL) nima veze z routerjem niti povezavo hvala za odgovor
napisal Slavko January 14, 2020, 12:51 am
Na tej strani je opis navedene napake:
https://src.chromium.org/viewvc/chrome/trunk/src/net/base/net_error_list.h?view=markup#l106
Izpolni prazna polja in napiši repliko:
Ime:
Odgovor:
Verifikacijska koda: