Vrnitev na začetek foruma

Zmešnjava z datumom
napisal Majerhold April 2, 2019, 2:41 pm
Danes je torek, 2.april, odigram tekmo na WB in mi pokaže da igram danes že tretjo tekmo v aprilu namesto druge. Mi je procesor morda pobrkljal koledarje in mi prikazuje "julijanskega" namesto utečenega "gregorjanskega", ali pa smo danes že tretjega aprila, pa jaz tega ne vem?
napisal Slavko April 2, 2019, 5:11 pm
Inštalirana je nova procedura za vpis točk na WTL in bo v začetku nekaj zmešnjave. Kdor še ni, naj izvede posodobitev programa.
Lep dan!
napisal vigy April 2, 2019, 9:29 pm
Jaz sem posodobitev naredil še pred prvo WEB tekmo, pa mi je danes 02.04.2019 pokazalo enako kot opisuje Majerhold !
napisal vigy April 2, 2019, 10:00 pm
Zgoraj opisano velja za WEB igro v 3.
Ko pa sem zagnal WEB igro v 4 , mi pokaže pravilno 2.tekma za WEB....
napisal Gilbertos April 3, 2019, 1:26 am
Pozdravljeni, tudi jaz sem naredil nadgradnjo kot je treba in mi je danes isto zabeležilo kot da sm odigral 3 tekmo.Zelo dobro bi bilo da se zadevo pošlihta ali pa se izjemoma dovoli več tekem ta mesec, kajti igranje gre proti koncu in je zelo pomembna vsaka tekma.
Lep pozdrav.
napisal vigy April 3, 2019, 7:05 pm
Danes 03.04.2019 začenem WEB igro v 3 in pokaže pravilno 3.igra za WEB ....
Izgleda, da se je uredilo in upam, da bo tudi v naprej tako.
napisal Skis April 8, 2019, 12:17 am
Jaz imam pa vpisano samo eno igro, čeprav sem jih odigral vsaj štiri ?? Kako to ? Res pa je, da sem nadgradnjo naredil šele sedaj...

In opazil sem rezultat 119 iz 1 igre - vpisan Slavkotu. Vprašanje: A ni iz ene igre maximum 100 točk ?
napisal Skis April 8, 2019, 12:44 am
Torej pred pol ure sem imel vpisan en rezultat ( 86 točk ), prej sem še danes igral igro z 81 točkami, a je očitno ni vpisalo, nato pa pravkar igro z 54 točkami. Sedaj imam vpisano 140 točk in 3 igre. Zakaj 3 ??
Očitno je nekaj zelo narobe...
Izpolni prazna polja in napiši repliko:
Ime:
Odgovor:
Verifikacijska koda: