Vrnitev na začetek foruma

Nova verzija
napisal jože horvat October 17, 2015, 11:54 pm
Naloženo imam verzijo taroka 1.6100
Tekmovanje pa bo potekalo z verzijo 1.6200 ali višjo.
Le te pa še ni, čehočem naložiti novo verzijo.

napisal Slavko October 18, 2015, 4:42 am
Nova verzija bo na voljo v začetku prihajajočega tedna.
napisal Rajmi October 19, 2015, 1:03 am
Brez verzije 162 ni mogoče igrati niti prijateljskih iger, niti kot sklicatelj.
Dajte uredite zadevo tako, da se bo do nove verzije dalo igrati s staro!
napisal Slavko October 19, 2015, 3:42 am
Nova verzija je že na voljo, zato ni več potrebe po stari verziji.
napisal Jano29 October 19, 2015, 5:28 am
Program mi vztrajno trdi ,da nove verzije ni na razpolago in ne morem igrati prijateljskih tekem
napisal Slavko October 19, 2015, 3:14 pm
Mogoče se pa nova verzija nahaja na spletni strani www.tarok.net .
napisal Slavko October 21, 2015, 1:33 am
Ugotovili smo, da antivirusni program AVG blokira prijavo v program tarok. Da vam bo zopet omogočena prijava v program Tarok.net, morate v programu AVG nastaviti spletno stran www.tarok.net/* med izjeme ali onemogočiti čekiranje spletnih strani. Seveda, tisti, ki nimate AVG programa, tega problema nimate.
napisal Slavko October 21, 2015, 1:35 am
Ȍe ima kdo problem z inštalacijo nove verzije: naj na novo zažene računalnik in nato inštalira novo verzijo s strani: http://www.tarok.net/prenos.php
napisal trisiza October 22, 2015, 7:56 am
Jaz se kljub vsem zgoraj navedenim ukrepom še vedno ne morem prijavit v program v novi verziji. Včeraj sem dobila novo geslo, ker sem mislila, da starega narobe pišem, ampak je isto, vse se ustavi pri prijavi....
napisal Slavko October 23, 2015, 5:21 am
Kdor se še vedno ne more, prijaviti v program, naj mi piše na mail. V določenih primerih si bom moral ogledati problem na daljavo (TeamViewer).
napisal Visnja October 25, 2015, 2:13 am
Ves čas mi v novi verziji piše naj vnesem novo geslo...pa imam samo eno....pa ne dveh PC, druga povezava in antivirusni, enak problem.
napisal Slavko October 25, 2015, 6:53 pm
Odgovor za ta problem sem že napisal v tej temi, so pa napotki tudi na strani http://www.tarok.net/prenos.php
Izpolni prazna polja in napiši repliko:
Ime:
Odgovor:
Verifikacijska koda: